Srpen 2013

Pohled Na Stranu Temna 2. Kapitola

30. srpna 2013 v 11:42 | Becca |  Pohled na stranu temna
Přidávám další díl povídky. Nicolette je naštvaná sama na sebe za to, co udělala. Zároveň ale musí přemýšlet nad tím, PROČ to udělala a důvody, které jí přicházejí na mysl se jí ani zdaleka nezamlouvají. Co se stane, až zjistí, že Draco Malfoy objevil komnatu nejvyšší potřeby?
"Rozvrhy!" u snídaně se k nám přiřítil Shaemus s hromadou lístečků v rukou a pár z nich nám hodil na stůl.
Opatrně jsem jej vzala do ruky a přimhouřila oči, než jsem ale stačila cokoliv říct, promluvila Hermiona.
"No, to je skvělé!" řekla nakvašeně, "dvouhodinovku lektvarů máme se Zmijozelem!"
"Cože?!" zaprskala jsem, rozzuřilo mě to víc než obvykle a má nálada klesla na bod mrazu.

Pohled Na Stranu Temna 1. Kapitola

28. srpna 2013 v 19:41 | Becca |  Pohled na stranu temna
Takže jsem tady s povídkou, která je z trošku jiného soudku. Žádní upíři, žádné čarodějky, ba ani vlkodlaci! :)) Dostáváme se do Bradavic, které už šestým ročníkem spolu s Ronem, Harrym i Hermionou navštěvuje i nyní už šestnáctiletá Nicolette.
"Jo, mami, napíšu," slíbila jsem mámě, která se slzami v očích stála na nástupišti devět a tři čtvrtě a horlivě mi mávala.
Když mi nástupiště zmizelo z dohledu, vydala jsem se teprve hledat Rona, Harryho a Hermionu. Cestou jsem zakopla o pár uličkou plazících se prváků, kteří zřejmě hledali své mazlíčky v podobě myší, koček a žab.
"Ahoj," pozdravila jsem ty tři, když jsem konečně dorazila ke správnému kupé.

Cesta Do Propasti Pekelné 6. kapitola

25. srpna 2013 v 10:01 | Becca |  Cesta do propasti pekelné
Tak, přidávám poslední díl této povídky, vím, že byla dosti krátká, ale to mi musíte odpustit. Je to jedna ze začínajících povídek... :))
"Damone," vyprskla, když zjistila, s kým má tu čest.
"Teď sis to pěkně zavařila," zaburácel hlubokým, afektovaným hlasem, který měl nejspíše parodovat Stefana.
"Pusť," vykřikla a dala do toho všechen svůj vztek, jež náhle vzplanul hluboko uvnitř.
Sevření povolilo, "jak jsi jen mohla?" lamentoval Damon a táhnul ji po ulici směrem k penzionu.

Cesta Do Propasti Pekelné 5. kapitola

25. srpna 2013 v 9:49 | Becca |  Cesta do propasti pekelné
Caroline potom dlouhou chvíli zírala do prázdného, otevřeného okna a vzlykala. Miloval ji, ano, a teď byl pryč, pryč navždy. Podívala se na kraj postele, kde ještě před chvílí seděl její původní. Jako by čekala, že tam bude… Ale nebyl a Caroline si hořce uvědomila, že už ani nikdy nebude. S tím se nesmíří, znovu vzlykla a položila hlavu na polštář. Skoro celou noc nemohla usnout a hluboko uvnitř cítila obrovskou prázdnotu. Ráno šla do školy, jako by nespala celý rok a ostře fialové kruhy se jí rýsovaly pod uslzenýma očima.

Cesta Do Propasti Pekelné 4. kapitola

25. srpna 2013 v 9:43 | Becca |  Cesta do propasti pekelné
Přidávám další a konečně do toho vkládám trochu romance! :D
Oslava dne zakladatelů byla v plném proudu, všechno bylo ozářené mihotajícími se světélky a těla se vesele vlnila do neznámé hudby. Na dnešní večer Caroline zvolila útlé, tmavě modré šaty s volánky, výsledkem proto bylo, že ne jeden muž se za ní překvapeně otočil. Už od samého začátku sledovala Damona Salvatora, jak si to mašíruje mezi stolky s občerstvením a tvrdým alkoholem a kde může, tam si přihne. Najednou zpozorněl a podíval se ke vstupní bráně, Klaus
zrovna vcházel. Co ten tady dělá, zděsila se Caroline. To, co si celou tu dobu promýšlela, byl vlastně jen takový záložní plán B a když teď zjistila, že plán A, Klaus se tu vůbec neobjeví, zkrachoval, B byl nasnadě. Všimla si, že Damon z náprsní kapsy nenápadně vytahuje dýku, mohla se k Niklausovi nenápadně přiblížit a oznámit mu, že ne jen jeho hybridi se ho snaží vrazit zpátky do rakve. Černovlasý elegán byl ale rychlejší a tak Klaus padnul na zem s vcelku udiveným výrazem na tváři.

Cesta Do Propasti Pekelné 3. kapitola

25. srpna 2013 v 9:40 | Becca |  Cesta do propasti pekelné
Tak je tu třetí díl povídky, doufám, že to někdo čte. Bude to ještě napínavé!
Po pár minutách soustředěného úsilí Klaus konečně dokázal Caroline osvobodit ode vší té zátěže a Caroline nestačila zírat, co má ksakru v plánu? Proč by tohle dělal bezdůvodně?
"A co teď uděláš?" Zaprskala, když se jí rána zahojila a vymrštila se na nohy.
Klaus upustil na zem kolík, který držel v ruce a rezignovaně si povzdechnul, nejspíš si pomyslel, že snažit se změnit názor Caroline se mu jen tak nepodaří.

Cesta Do Propasti Pekelné 2. kapitola

24. srpna 2013 v 20:52 | Becca |  Cesta do propasti pekelné
Zde, druhá povídka! Už se tam začíná něco dít... :)
"Hej pojďte se taky bavit," zařval Matt na Tylera, který stál u stolku s punčem a lepil se na nějakou brunetu v elasťácích které zdůrazňovaly její sexy štíhlou postavu.
Party byla v plném proudu, všechno skvěle klapalo a všichni se skvěle bavili, až na Caroline. Seděla úplně vzadu, měla na sobě černé krajkové šaty, pod očima měla namalované nafialovělé kruhy, jako by jí nestačily její vlastní, a z úst ji odkapávala krev. Byla falešná, ale to jí v tu chvíli bylo úplně jedno, soustřeďovala svůj zrak na Tylera, jak jí tohle mohl udělat? Jasně, sexy hybridí muž, co ona s tím nadělá? Ale měl tu být přece s ní, s Caroline Forbesovou, Miss Mistic Falls!

Cesta Do Propasti Pekelné 1. kapitola

24. srpna 2013 v 20:48 | Becca |  Cesta do propasti pekelné
Takže je tu moje první povídka, už ji mám dýl, ale trochu jsem ji poupravila, aby byla ke čtení.
Caroline se vyděšeně posadila na posteli a zmateně se rozhlédla kolem, byla ještě noc a spánek nepřicházel.
"Uff, co to bylo?" zašeptala vyděšeně.
Jako by právě zahlédla siluetu v jejím pokoji, rozhlédla se pozorněji, ale nenacházela nic, než jen černočernou tmu obyčejné říjnové noci. Musela mít halucinace, už mi z té Halloweenské party doslova hrabe, ušklíbla se při myšlence, že celá tato bláznivina leží na jejích bedrech. Znovu si lehla a ponořila se do neklidného spánku.